Evlilik Gelinlik Düğün Pırlanta Planlama Sitesi
Deutsche Version von Dugunum.Com English Version of Dugunum.Com Elimizdekilerle memnun ve mutlu olmayı öğrenmeliyiz Nazar Değmesin, İnşallah.
Gelinlik | Damatlık | Mücevher | Abiye | Davetiye | Ayakkabı | Çeyiz | Gelin Kuaförleri | Damat Kuaförleri | Gelin Damat Makyajı
Tekneler | Düğün Mekanları | Davet Dekorasyon | Düğün Müziği | Catering | Fotoğraf-Video | Havai Fişek Konfeti | Gelin İç Giyim
Çiçekçiler | Düğün Pastası | Nikah Şekeri | Gelin Arabası | Dans Dersleri | Ev Dekorasyonları | Beyaz Eşya | Balayı | Mobilya
Ev Elektroniği | Sünnet Düğünü | Palyaço & Sihirbaz | Çocuklarımıza  | Reklam | Ana Sayfa | Düğün Firmaları
facebook_banner_dugunum_com.jpg

Erkeklerin kadın seçimlerinden tüyolar

erkeklerin_kadin_tipleri.jpg
Her kadın özel olduğunu hissetmek ister ama ne yazık ki erkekler kadınları gruplara ayırmadan edemezler. İşte erkeklerin birlikte olmak istediği 11 kadın tipi; birinden biri mutlaka sizi anlatıyor olmalı.

Her kadın özel ve tek olduğunu hissetmek ister ama ne yazık ki erkekler de kadınları gruplara ayırmadan edemezler. İşte erkeklerin birlikte olmak istediği 11 kadın tipi, birinden biri mutlaka sizi anlatıyor olmalı.

Bayan Sevimli

Kendiyle barışık, hayatını eğlenceli bir şekilde yaşarlar. Bünyelerinde rahatsızlık verici hiçbir gen bulunmadığı için erkekler onlarla çok eğlenirler. Erkekler böyle kadınlar aradığı için hepsi aradığını bulamayabilir, kıymetinizi bilin.

Bayan Eşitlik

Bu kadınlar gerçek birer feministtir ama erkeklerden nefret etmeye varacak bir feministlik değildir bu. Sadece ilişkide kadın ve erkeğin eşit olduğunu savunan kadın tipidir, hesabı ödeyen kadınlar gibi. Bu durumda kendilerini özel hissettiren bu kadınlara da erkeklerin bayılması kaçınılmaz oluyor.

Bayan Seksi

Kadınların bu tip hemcinslerini bir tehdit olarak gördüğü kesin ama erkekler kesinlikle onlarla aynı fikirde değil. Cinsel çekiciliğinin farkında olan ama bunu silah olarak kullanmayan, hayatın keyfini çıkarmak için seksi tercih eden bu kadınlar erkekler için birer kraliçe.

Bayan Kanka

Erkekler için eğlenceli tiplerdir. Bir erkeğin zevklerini rahatça paylaşabilen bu kadınlar, erkeklerde sanki yıllardır onları tanıyor izlenimi yaratabilir. Bu kadınlar sayesinde erkekler de büyük bir ego tatmini yaşarlar.

Bayan Dürüst

İletişim kurmayı bilen bu kadınlar, oyunlarla, taktiklerle uğraşmadıkları için erkekler onların aklından ne geçtiğini okumak zorunda kalmazlar. Bu da onlar için bulunmaz nimet tabii ki! Dışarı çıkmak isteyip istemediğini açıkça söyleyen bu kadınlarla ilişki yaşamak, erkekler için çok kolay ve rahattır.

Bayan Bağımsız

Kendi hayatına da zaman ayırmak isteyen erkekler, yine kendi hayatı olan bağımsız kadınlara bayılırlar çünkü bu tip kadınlar erkeklere ihtiyaçları olduğu için değil, onlarla zaman geçirmekten hoşlandıkları için ilişki yaşarlar. 

Bayan Baskı Yok

Evlenmek için baskı yapmayan, sadece ilişkiyi yaşamak isteyen kadınlar, özellikle evlilikten korkan erkekler için bir numarada yer alıyor. Erkekler, ’İlişkimiz nereye gidiyor?’ diye sorular sormayan bu tip kadınlarla ilişkinin keyfine varabiliyor, çünkü bu tip kadınlar evliliğe bir amaç olarak bakmıyorlar, ’olursa zaten olur’ diye düşünüyorlar.

Bayan Ego

Kendini doğrularıyla ve yanlışlarıyla olduğu gibi kabul eden bu kadınlar, kendilerini değiştirmek için hiçbir çaba sarf etmezler. Aynı şekilde karşılarındaki erkeği de değiştirmek istemedikleri için erkekler kendini tanıyan bu tip kadınlarla kendilerini çok rahat hissederler.

Bayan Karakter

Güzel olsa bile bunu ikinci planda tutan, kişiliği ve zekasıyla göz önünde olmayı seven bu kadınlar da erkekler için çok çekicidir. Özellikle güzel kadınlardan korkma eğiliminde olan erkekler için bu tip kadınlar biçilmiş kaftandır. 

Bayan Mütevazı

Erkeklerin bir numarası olmaya aday başka bir kadın tipi! Maddiyatla ilgilenmeyen, pahalı hediyeler istemeyen bu kadınlar, birlikte iyi zaman geçirmeye önem verirler. Bu kadınlar, birlikte oldukları erkelere, kendilerini parayla ispatlamak zorunluluğunu hissettirmezler. 

Bayan Doğru

Pek çok erkek, kişilikten çok önce güzelliğe baksa da, aslında hayatlarını paylaşabilecekleri, onları mutlu eden bir kadın ararlar. Yani aslında her kadın birer Bayan Doğru’dur ve olduğu gibi davranan, numara yapmayan bu kadınlar, bir gün prenslerine mutlaka kavuşacaktır.

Ceren YALÇIN-Hürriyet.com.tr

Yorumlarınız

 63.Yorumcu, seda, ankara... 15/04/2012, 11:14
bndce erkekler için deqmez onlar bizim ne yapıyor ki biz onlar için yapalım biz doqru söylesekte zaten erkekler bizim hiç bir lafımıza inanmıyor hala ısrar ediyorlar sanki onlar doqruları söylüyor her laflarında birer yalan var eqer o erkek snle ciddi düşünmüyorsa onun için hiçi çabaya deqmez bırak öle kalsın...
 62.Yorumcu, alcan, izmir... 10/04/2012, 10:22
boşuna abuk subuk şeyler yazmayın insanlar ki doğamızda var güzelliğe ve tipe bakarlar bir erkek yada bayan ben insanın iç güzelliğine bakıyorum kim derse desin yalan.dış güzellik bide uyum gerisi boş ha güzellik geçici diye bilirsiniz ama insan o anlık hale aldanıyor ileriyi düşünmüyor hiç kimse.
 61.Yorumcu, derin, izmir... 24/03/2012, 19:22
Ya şöyle böyle diyorsunuz da yok iç güzellik önemliymiş bilmem ne hiç bir erkek dışı güzel olmayan kadının içini merak etmez lütfen ama bunu hepimiz biliyoruz arkadaşlar 40 yaşınızdan sonra güzellik filan kalmıyor o zaman ne olacak ayrılacak mısınız feminist filan değilim ama gerçekler gerçekten acı:(:(
 60.Yorumcu, HakanB, İstanbul... 09/03/2012, 01:04
Bir bayan yukarıda "birgün çekip gidebileceğiniz korkusu bir yanında dursun erkeğin" demiş. Size kendi fikrimi söyleyeyim, erkekler gitmeyeceğini ve her zaman yanında olacağını, ne olursa olsun yanında olacağını bildiği kadını aldatamazlar. Tabi bu yargı gerçekten seven erkek için geçerlidir. Çünkü bu sevgi onları durdurur ve kıyamazlar. Fakat birgün gidebileceğiniz korkusu şunu dedirtir ki defalarca demiş ve aldatmışımdır: Zaten gidecek. Birgün gitme yahut gitmeme ihtimalini düşünerek zaman kaybetmektense gitme ihtimalini baz alıp hayatımı yaşarım. Bunu diyecek olan erkek de emin olun sevmiyordur. Çünkü o korku mantığa sürükler !
 59.Yorumcu, KÜBRA, bursa... 01/03/2012, 12:48
:(
 58.Yorumcu, xlady, İstanbul... 28/01/2012, 05:16
Kızlar için diyorum
Kendiniz olun, eğlendiğiniz sürece ilişki sürdürün
3-5 hobiniz olsun 1 tanesi üniverste eğitimi dışında profosyonel olsun
Kankanız mutlaka erkek olsun konusurken daha samimi oluyor.
Evlilik manyağı olmayalım, bir hatun olmama rağmen bakınca dıştan gerçekten çok itici bir görüntü
Futbol maçına gidin stres atmak için erkeklerde olduğu kadar bizi de motive ediyor bu.
Asla bir erkeğin arkasını toparlamayın onlar bunu becerebilcek kadar zekiler evladınız muamelesi yapmayın itici oluyorsunuz zaman içinde.
Evlilik durumu kendiliğiden geliştiyse ve öyle bir halt yediyseniz. Eve ps3 alın gündemdeki oyunları takip edin eşinizle ps3 oynayın falan hosuna gidicektir.
Rakı masasında muhakkak yanında bulunun alkole dayanıklı olmayı öğrenin (rezillik çıkarmayın yani), rakı masası muhabbetinin altından bi şekilde kalkın.
Yakın arkadaslarını tanıyın onlarda insan sonuçta.Geyik ortamı yaratın hem sizin hem partneriniz içinde rahtlatıcı aktivitedir. Kendi takıldığınız dostlarınız mutlaka olmalı onun hayatına endexlemeyin kendinizi yasamınızı kaldığnız yerden sürdürün yani bozuntuya vermeyin.
Ha bi de son olarak çocuk gibi olmayı becerebilin evlendik diye salak saçma sorumluluktu ciddiyetti krizlerine girmeyin kendinizi hapse kitlemediniz sonuçta rahat olun.
 57.Yorumcu, şeker kız , manisa... 15/11/2011, 15:05
arkadaşlar evlilikte ne kadar saygılı olursanız okadar mutlu olursunuz sevgi ,saygı,hoşgörü bunlar daima ön plandadır......:-)
 56.Yorumcu, Melih, İzmir... 06/11/2011, 19:34
Kızlar size söyleyebileceğim tek şey şudur.Eğer bir erkekten hoşlanıyorsanız bunu ona bir şekilde belli edin,bu konuda çok naz yapmayın.Zaten daha sonra hoşlandığınızı belli ettiğiniz kişi cesaret bulup gelecektir.eğer böyle yapmazsanız ki yapılmıyor biz erkeklerde sizin ne düşündüğünüzü anlayamaz dolayısıylada yanınıza gelmeye cesaret edemeyiz.Bize biraz cesaret verin yeter.Herşeyi üzerimize yıkmayın.
 55.Yorumcu, seçil, ankaralı... 18/07/2011, 11:35
bu kadar uzatmayın..... ERKEKLER DEĞMEZZZZZZZZZZZZZZ:oops::oops::oops::oops::oops:
 54.Yorumcu, cenna tom, trabzon... 16/04/2011, 20:25
bence eşitolmali benim eşi bir femisnist
 53.Yorumcu, melek a........, istanbul... 14/04/2011, 13:26
ne ilişkiler vardır adam gibi olmaz ne aşlar vardır aldatmaca idda ve ne sevgiler vardır sonsuz!..
ben burda hayatımı değil bizleri ve sizin gbi erkeleri anlatcam...
erkeğin hayatında aşka yer vardır ama kadının ise aşkında belki bir hayata. :)
erkekler deli gibi aşık olurlar ,bizler ise akıllı gibi xD.yarınları hep bir güsel yaşayın.değer bilmek, değer vermek,seni seviyorum demek bumalr hep hayatta gerçekleşiyor peki bu hayat doğru muda biz bu sözlre kanıyoruz?
peki erkeler ne ister?:...hep güzel bir sevgilisi olsun ister .ama tek birinde yapamaz illaki başkasdıda vardır hayatında.?büük erkekler ne ister?hem karılarını çok severler ama haremsiz yapamazlar..
vee yarım kalmaktan bırakılmaktan korkarlar!!
bizler erkeklerin bize kul köle olmasını isteriz oluncada siktir çekeriz sıkıldık diğip :(
erkeler sever köle olursa sevdikleri onlara bağlanırlar :)bir erkek bıktığı için bir kızdan ayrılır ama bir bayan bir erketen sıkıldığı için aradaki fark bu .. (ne kadar üzücü)
erkeler hep açtır daha fazla ister ..bir erkek doyduğu için bıkar sevdiğinden. bir kız ise doyamadığı için erkeğinden sıklır..: olay bu:
bizim sezgilerimiz kuvvetlidir sakın olaki aldatmya uğraşmayın . güven sağlamaya çalışmayın bize. :) çünkü güvenmiş gibi yaparız ve asla aldattığınızı belli etmeyiz
!! ve inkar etsenizde bizler biliriz!!! {sölemenizi bekleriz}Xd bizler görmesekte duyarız duymasakta hissederiz.erkekler sadece duyar ama kendiside değil başkası duuyarrr!söyler.. sizce bu hayatta erkek olup mu yaaşamak var yyoksa kız olup hayatı üstümüze mi alalım???
bence ne erkekler var p.....
ne kızlar var kaaşardır.
siz siz olun adma gibi sevin ölesiye insan gibi sevin
sevginizi oyuncak etmeyin başka ellere !
 52.Yorumcu, diloş, İzmir... 25/03/2011, 15:41
Bir erkeğin egoları ile uğraşmak bazen zor bazense eğlenceli bence... Eğlenceli tarafı siz onları poh pohlarken yüzleri o kadar komik bir hal alıyor ki gülmekten yıkılıyorum. Zor tarafı ise bir kere alışınca arkasını istiyorlar. B-)
 51.Yorumcu, cüneyt, araistanb... 06/02/2011, 15:38
güzel bayanlar öpmeli:-D
 50.Yorumcu, su, istanbul... 05/01/2011, 12:52
erkeklere başlarım duygusuların teki:-(:-(:-P:-[]>-(>-(>-(>-(
 49.Yorumcu, mutsuz, antalya... 23/11/2010, 01:47
bende cıkıyorm 1.5 yıldır ama sözde .sevmıyor benı ama ayrılmıyorda.ben basta sevmıstım asık olacak derecede kuklasıydım.ılk cıktıgımdı ve gonlunu hep hos tuttum.ve benı yarım ınsan kadar degersızlestırdı dıyebılırım.hala cok acı cekıyorum.alıstıgım ıcın ayrılamıyorumda.benı defalarca aldattı söyledı de.hergun bıraz daha ölduruyor benı kurtulamıyorum bıtıremıyorum.herhalde benım kadar acı ceken ve aglayan yoktur.eskısı gıbı sevgım yok ona allahtan yoksa ölürdüm heralde katlanamazdım yaptıklarına.bır ınsan bu kadar kötü olamaz heralde dedırttı.bu yuzden erkeklerden nefret edıyorumm aldatılmak kadar koyan bırsey yoktur heralde:(((ezılen butun kızlar adına erkekler gercekten keyıflerıne göre yasıyolar.hıcbırsey ılgılendırmıyor onları.egoıstler.kızları elde ettıkten sonra bı kenara atıyolar.kızlara tavsıyem kuklaları olmayın yoksa vay halınıze..allah yarattı demıyorlar.herturlu hakaret gurur kırıcı seylerı yapıolar en mulayımının bıle burnunu sürtün.lütfen yapmayın kızlar hepınızı öptüm
 48.Yorumcu, ayşe, istanbul... 30/10/2010, 22:46
bence sevgi emek ister emek olmadan hiç birşey olmaz erkekler anlayışlı saygılı kızlardan hoşlanırlar bunu bi kız erkeğine vermeli kızlarında tek istediği sevilmektir erkeklerde bunu çok görmemeli kısacası olay sevgi saygı dürüstlük ve anlauışdan geçiyor bence
 47.Yorumcu, IŞIL_TI, kocaeli... 09/10/2010, 18:29
Bence bi erkege ne cok fazla yüz vericeksin nede onu yerden yere vurucaksın.Hersey kararınca olmalı.Onu sevdıgınızı bilmeli fakat yaptıgı hataları göz ardı etmeyecegınızı bilmeli.Birgün gidebileceginiz korkusu durmalı bi kosesınde.Bunun yanında onu dinlemeli bişeyler paylaşabılmelısınız.Ama her konuda aynı fikirde olmakta çok sacma tabi.Ayrı seylere inanıp bu konuda ufak tartısmalar yasamalısınız bazen.Tuz biber olmalı hayatınıza farklı düşünceler bazen.Ama herseyi tadında bırakmak lazım gülmekte yeterince,kızmakta yeterince olmalı...Abartmak ve uzatmak hem çok sacma hemde ilişki yıpratmakta birebir...Tabi bunlar benim fikrim doğru kararı herkes kendi verebilir tabikide :)))
 46.Yorumcu, funda, izmir... 24/09/2010, 21:51
evlilik sevgi saygı anlayış çerçevesi içinde olmalıdır ve tek taraflı olmamalıdır yani erkek evin geçim kaynağı diye kadın onun kölesi değildir kadınında bir gururu vardır ama erkekler bunu anlayamaz çünki hep onun dediği olsun ister ona göre kadınsadece çocuklarının dadısı evinin hizmetçisidir kendi çocuğunu ve karısını hep ihmal eder çünki sorunsuzca yaşanan bir bekar hayattan sonra somrumluluk onları sıkar karısının sığınacak bir limanı yoksa onu dahada ezer erkekleeeeeeeeeeeeer unutmayın sizin annenizde bir kadın...
 45.Yorumcu, melike, sakarya... 31/08/2010, 00:52
bence bi erkeği kendine bağlayanda kadındır kendinden soğutanda kadındır bir kadın erkeğinn ne istediğini bilmeli...
 44.Yorumcu, ihsan_dans, van... 13/05/2010, 10:17
bence kadınlar her zaman sevgi ister,erkekler ise güzel kadınlarla yatmayı isterler...
 43.Yorumcu, tatlıkız, kastamonu... 24/04/2010, 14:59
bende 11 aylık evliyim arkadaşlar ve istambullu ark emineye katılıyorum aynı olay bendende gecti ve şuan gercekten mükemmel evliligim var hersey anlayış sabır ve sevgi bunlardan sonra kötülük yapanda şerefsizdir ne diyim
 42.Yorumcu, Efe, Ankara... 04/04/2010, 23:30
Bence bütün kadınlar Erkeklerle eşit olmak istermiş gibi ama iç güdüsel olarak hepsi erkeğin kendinden üstün olmasını ve yönetilmek ister.Yaşadığım tecrübelerden
 41.Yorumcu, ayşe eroğlu, erzurum... 02/04/2010, 11:19
arkadaşlar benim hayatımda büyük tecrübelerim olmadı ama şunu diyebilirim ki hiç kimseye hak ettiği değerden fazlasını vermeyin çünkü o zaman değersiz olan siz olursunuz erkekler hepsi için söyleyemem ama gerçekten şımartılmayı hak etmiyorlar ilişkide hep ezen olmak istiyorlar ama onlara fırsat vermemek sizin elinizde "seviyorum" bu kelimeyi kullanıp bu kelimenin arkasına sığınıp ta saçmalamayın . karşınızdaki insan buna değer miii??? diye birkez düşünmenizi tavsiye ederim pişman olmazsınız ......
 40.Yorumcu, sakarya ayhan, Sakarya ... 10/03/2010, 17:11
Yukarda arkadaşımız ne güzel madde halinde izah etmiş budur işte, Ayrıntılara gerek yok erkegin zaafı kadın oldugu için ilk planda akla gelen erotizm dir kalıcı olarak özetlemek gerekirse yuvayı dişi kuş yapar ve erkek de bunu sahip çıkar yani iki gönül bir olursa samanlık seyranı bırak villa bilem olur :P
 39.Yorumcu, seval, ... 04/03/2010, 09:47
yok devenin nalı ... biz niye erkeklerin istediği gibi oluyoruz onlar bizim istediğimiz gibi olsun cnmmm
 38.Yorumcu, gamze, ankara... 26/01/2010, 21:12
bence erkegin uzerine gidimmeli ne denirse yapılmalı
 37.Yorumcu, yasemin, istanbul... 25/01/2010, 16:29
erkekler bu tip kadın istiyorsa bizde aynı özelliklerin 2iki katını isteriz yok öyle ben bunun gibi biri isteiyorum demek bu seçeneklere katılanlara sesleniyorum hepiniz ip gibi katılmışsınız ,özellikleri kadında değil kendinizde arayın ya adam olun ya
 36.Yorumcu, salaksema, izmir... 03/06/2009, 17:54
zor işler bunlar
 35.Yorumcu, profesör, ankara... 16/05/2009, 18:48
kadınlar karşısındakini insan olarak görürse sadece kendi istekleri haricinde erkeklerinde kadınlarlardan istekleri olduğunu bilirse ve saygı çerçevesinde anlayışla karşılanırsa her iki tarafta üzülmezler değilmi ????
 34.Yorumcu, murat, izmir... 04/05/2009, 21:00
erkek sohbeti gibisi varmı kızım ya
 33.Yorumcu, cindy, istanbul... 16/04/2009, 16:44
bende erkeklere güvenmiyorum.yanlız bişey öğrenmek istiyorum.bir erkek sadece seks için bir bayanın peşinden aylarca koşarmı ve onun kaprislerini çeker mi, onunla uğraşırmı hele de bu iş adamı ve olgun bir erkekse?koşarsa da neden koşar sizce?
 32.Yorumcu, özge , manisa selendi... 23/03/2009, 14:23
rekekler her zaman yanlış yapar neyi kaybettklerini bilmezler
 31.Yorumcu, BURCU, ANTALYA... 18/03/2009, 17:09
BENDE 6 AYLIK EVLİYİM DELİ GİBİ SEVDİĞİM ERKEKLE EVLENDİM İNANINKİ ÇOK MUTLUYUM.ÇÜNKÜ ARADAKİ SEVGİ,SAYGI VE ANLAYIŞ İLİŞKİYE GÜÇ KATIYOR.MESELA PAZAR GÜNLERİ İKİMİZ BERABER MAÇA GİDERİZ O MAÇ OYNAR BEN TEZAVRAT EDERİM VE BU ONDAN ÇOK MUTLU OLUR.AYNI ŞEKİLDE ODA BENİM İSTEDİKLERİMİ YAPAR.YANİ HERŞEY ANLAYIŞ.DIRDIR ETMEMEK.SADECE ONU DİNLEMEK VE YAPMAK İSTEDİĞİ ŞEYLERE ANLAMADAN ENGEL OLMAMAK....BYSSS
 30.Yorumcu, seda, bursa... 18/03/2009, 13:54
evli bir bayanım. kızlar genelde çok konuşur bu konuda erkeklere hak veriyorum. saygının olduğu yerde sevgide vardır .kadın erkek ilişkisinde herzaman önce birbirlerine saygı göstermeleri lazım. birbirinizin güvenini kırmamak erkekleri anlamak dilemek lazım. saygı ve dürüstlük ön plana çıkmalı saygılıysan dürüstsen gerisi gelior saten
 29.Yorumcu, ferhat, bitlis... 02/03/2009, 11:07
Bana göre erkek ve arasında saygı ve sevgi olduktan sonra güzellikmiş yakışıklılıkmış hepsi boş şeyler
 28.Yorumcu, bircan, istanbul... 04/02/2009, 20:33
yanında erkek arkadaşı varken başka birine ne niyetle baktığını bilemeyiz tabi ama eğer ki içinden içinden aldatıyorsa sevgili gözükeni,bu nasıl bir karakter benim bunu çözmeye aklım yetiyo ama vicdanım çıkmaz da...yapmayın arkadaşlar artık gerçekten çevrem de gördüklerim duyduklarım beni çok şaşırtıyo,sevgilim diye yanında duranı sevmiyosan neden onunlasın,he seviyosan artık yetin onunla yaaaa bu nedir yaaa,,bırakın aşkınız bir kişiyi kapsasın,biraz da beyine yönelelim...evlilik konusuna gelince arkadaşlar artık bu kül kedisi hikayesini kapsıyo düşüncelerim biraz da emin ol böyle kalmayacaksın karakterin ailen ve düşüncelerin ne kadar gerçekse dışın saçın başın tıpku hikayedeki gibi ve saat onikiyi geçince hala seni prenses ya da prens görebilecek biridir hayatı paylaşacağın kişi bence..
 27.Yorumcu, burcu, ısparta... 28/01/2009, 14:16
evlenmek üzereyim ben arkadaslar ve herseyin başı saygı ve aaşktır hafife alınacak bi konu deil bi ömür söz konusu.. kadınlar dırdırı saklmadan yapar erkeklerin dırdırını kımse duymaz olay budur bence bilimsel olarak erkeklerin dedikoducu oldugu oldugu acıklandı unutmayalım bunu lütfen:D:D:D
 26.Yorumcu, yeşillim, konya... 25/01/2009, 23:14
erkekler evlenmekten korkarlar ama bi güzelliğinizi gösterin hemen evlenelim derler anlamıyorum ben.....
 25.Yorumcu, gecesemasi, londra... 31/12/2008, 18:15
ya yukardaki erkek kadin diyologuna bayildim:D
lakin butun kadinlar icin gecerli degil bu ya bazilari abartiyo
faruk 27 sanada hak vermemek elde degil lakin nasil dort dortluk erkek yoksa dort dortluk kadinda zordur bu dunyada onemli olan birbirinizin kotu taraflarini alttan alip birbirinize saygi gostermek
 24.Yorumcu, caresiz, istanbul... 22/10/2008, 08:50
ben bi hata yapmıştım severek... sevdiğim için o ne derse herşeyine "TAMAM" diyordum 6 ay boyunca kavgasız ilişkimiz sürdü... ve bi ara "yeter artık herşeyime tamam tamam diyorsun sıkıldım bir kerede hayır kelimesini duyayım senden. kavga ilişkinin tadı tuzu bizde o yok yapamıyorum " dedi.onun o kelimelerini duyduktan sonra kavga edecek bişey bulamıyordum kendimi onun istediği kız tipine koymaya çalıştım o zamandan sonra herşeyde bi kavga çıkartır olduk ilişkimiz zedelendi. dayak bile yedim cadde ortasında, evde,kapı önünde, sahilde,rahatsız oldugum zamanlarda beni yerden yere vurdugu zamanlar oldu yani kısacası her yerde, sevdiğim için birşey demiyordum. baktım ki olmuyor ayrılmaya çalıştım ayrıldık kapımın önünden ayrılmıyordu sabahlara kadar ailem üzülüyordu onun o haline... kızların yufka yürekliliği gene bitiremedim... barıştıktan sonra herşey yaşandı..artık geriye dönemiyorum ... pişmanım ama fayda etmiyor aramızda söz-nişan yok....KAVGA eksik olmuyor ...benim değişmemi istiyor tekrar ..KUKLAsı gibiyim...üniversite sınavlarına girmeme izin vermedi ..4 sene geçti...ailesi istemiyor benimkide konuşamıyor babasıyla hala evlilikle ilgili tek cümle kuramadı. ben evlilik adına bişey açtıgımda tamam nişanı yapıcaz diyor... ama ortada halen birşey yok ... evlilikten korkuyor kendine güvenemiyor diye düşünüyorum. KIZLAR SİZE TAVSİYEM EVLENECEĞİNİZ KİŞİYİ İYİ TANIYIN ... her erkeğe GÜVENMEYİN... YANARSINIZ..
 23.Yorumcu, fatma i***********, bursa... 17/10/2008, 03:34
bende katılıyorum evet erkekleri anlamak zor ama onları dinlemeyi bilirseniz size çok rahatlıkla herşeyi anlatır kendiniz olun asla oyun oynamayın bayanlar doğal olun bence asla sıkmayın onları sabırla dinleyin.dürüst olun,evet katılıyorum onunla maç izleyin muabbet edin onunla bira için ortak yönünüz çok olsun ama bazende katıılmıyorum deyin ama yerini tutturun bu çok önemli tabiki tabi her istedinide yapmayın kendini ezdirme de yoksa çok fazlasını ister fazlada şımartma kendiniz kıymetini bilin bayanlar hoşçakalın.
 22.Yorumcu, emine_istanbul, istanbul... 05/09/2008, 23:32
ben daha yeni evlendim severek cok mutluyum daha önceleri birini sevmiştim ve 4 sene mı verdim ve birgün kadıköyde gördüm ki beni aldatıyor sonra kımseye inanmamıştım sonra karşıma ekrem cıktı ilk başta oda beni aldatır demiştim ama yanıldım gercekten beni sevdi şuan evliyim onunlada 2 sene cıktım şuan bana deseler kı ekremden var gec aslaha onu cok seviyorum diyorum ya ilk önce anlayış sevgi saygı hoşgörüş bunlar olduktan sonra hic birşey sevgimizi yenemez bence EMİNE VE EKREM SENİ SEVİYORUM KOCACIM
 21.Yorumcu, ssadıkk, uşak... 03/09/2008, 21:43
erkek ilk evlendigi zaman uyum istiyor dışarıda hanım hanımcık bir kadın yatakda vahşi olsun istiyor erkegin anladıgı uyum budur bayan çenede uyum istiyor dedikoduda uyum saglada ne olursa olsun tabikiş birde para kimse sevgisine güvenmesin gerçek aşk kadın için biraz serbestlik ve para erkek içinse seks tir o kadar
 20.Yorumcu, sahtekar a?k, ist... 11/08/2008, 16:16
sonnnnnnngggguuuuuullll seeeeeeeeennnniiiiii cooooooookkkkk ssseeeeeevvvvviiiiiyyyyoooorrrruuummmm
 19.Yorumcu, gamzeli38, kayseri... 09/08/2008, 12:10
ben şuan yeni bir ilişkiye başlamak üzereyim sanırım erkekleride bayanlarıda elinde tutmanın tek sartı ona açık gitmek yalansız doğru doğal olmak zaten kabul edecekse öyle edecektir ben doğal olmaya çalıştım ama titremekten olamadım o doğallığını kullandı elimi tuttu:) ozaman anladımkı ask çok güzel o askı ilk günkü gibi o heycanında yaşatmakta biz bayanlar evet çok kaprisliyiz hatta çok konuşuruz ama su bir gerçek ki sevdikmi bırakamayız bence buda çenemizi kaprisimizi unutturur erkeğimize
 18.Yorumcu, mutsuz, van... 09/06/2008, 18:56
ben erkek arkadaşımı çok seviyorum ama onun sevgisinden birtürlü emin olamadım
ona karşı hep dürüst olmaya çalıştım beni sevdiğini söylüyor bi yandanda ailesinin istemediği biriyle evlenmek istemediğini söylüyor baya çıkmazdayım ayrılamıyorum onsuz yapamıyorum 2 yıldır birlikteyiz hep mutsuzum hiç mutlu olmadım napmalıyım bilmiyorum akıla ihtiyacım var kendimi ailesine nasıl beyendirebilirim sevdiğimi nasıl elimde tutabilirim bilmiyorum...
 17.Yorumcu, sevda, bursa... 26/05/2008, 14:51
bence bu yazılanlar doğrudur çunku bunların çogunu yapan bayanlar
karşılığını alacaklardır mutlu olmanın tek yolu da budur
bence bayanlar bu ozellıklerın hepsini yaparsa erkeklerınde onlar için
yapamıyacağı hiç birsey yok
 16.Yorumcu, AHMMETTT, adana... 22/05/2008, 15:03
yaaa bence biraz güzel olsun dürüst olsun beni sevsin kıskansın sevdini belli etsin yeter :-D:-D:-D
 15.Yorumcu, SaNaLKRaL, istanbul... 19/05/2008, 11:23
1- Kadin/Erkek
2- Kadin/Kadin
3- Erkek/Erkek

1.Versiyon Kadin / Erkek:

DIR DIR CI KADINLAR

Kadin: Saçimi kestireyim mi?
Erkek: Olur.
Kadin: Ama kiyamiyorum.
Erkek: Öyleyse kestirme.
Kadin: Canim degisiklik istiyor...
Erkek: O halde kestir.
Kadin: Bana akil vermeyi birak, delilere verir gibi.
Erkek: Eger nasil hosuma gittigini bilmek istiyorsan, sana
derimki
uzun saçli. Bunu biliyorsun.
Kadin: Beni tanidiginda kisaydi.
Erkek: Ve sana tam olarak ne dedigimi hatirliyorum:
'Ne güzel
olurdun uzun saçla'.
Kadin: Ama herkes kesmemi söylüyor.
Erkek: Bu durumda kuaföre git ve birak uyuyayim lütfen. Bunu
senden
Allah rizasi için istiyorum.
Kadin: Peki nasil kestireyim? Kat kat mi yoksa perçemli mi?
Erkek: Kat kat.
Kadin: Bana yakisacagini sanmiyorum, çünkü saçim çok düz.
Erkek: Birak perçemli olsun.
Kadin: Çok yorucu.
Erkek: Yordugu zaman tekrar kestirirsin.
Kadin: O zaman asla uzatamam.
Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
Kadin: Bana güzelim deme!!!!!!!
Erkek:?!?!?!?!!

2.Versiyon Kadin / Kadin:

1.Kadin: Ah sekerim saçini mi kestirdin? Ne kadar güzel
olmussun!!!
2.Kadin: Ay sahi mi söylüyorsun? Ben pek emin olamiyorum. Ay
çok mu kisa oldu acaba...??
1.Kadin: Amaaan ne alakasi var. Benim yüzüm bu kadar genis
olmasa ayni kesimi bende denerdim. Benim su saçim klasik oldu artik,
yeni bir modele hiç cesaret edemiyorum.
2.Kadin: Ay yapma Allah askina nesi varmis yüzünün.... Bak
söyle suralarindan kat verdirsen, harika olur!! Benim de boynum
uzun olmasa ayni seninki gibi bir model yaptirirdim.
1.Kadin: Ah sekerim sende bir alemsin. Keske benimde boynum
seninki gibi olsa. En azindan su çökük omuzlarimin dikkat çekmesini
engellemis olurdum
2.Kadin: Ayol sen ne diyorsun?.. Senin gibi omuzlari olsun
isteyen bir sürü kiz var... Giydigin her sey sana öyle yakisiyor ki.. Birde
benim su kisa kollarima bak. Omuzlarim seninkiler gibi
olsaydi giydigim bluzlar üstümde emanet gibi durur muydu? Vir vir vir,
dirdirdir...

3.Versiyon Erkek / Erkek:
1.Adam: Saçini mi kestirdin?
2.Adam: Evet
1.Adam: Sihhatler olsun abi!..
2.Adam: Sagol...
OLAY BUDUR !
:D :D :D
 14.Yorumcu, kardelen netin gülü , antalya... 18/05/2008, 19:24
sevgi olmadan ask olmaz ask sürdügü yere kadar sürer seveceginiz kişiyi iyi seçin ve tanıyın pişman olmazsanız hadi bye
 13.Yorumcu, derinmavi, istanbul... 16/03/2008, 15:26
ERKEKLER VE KADINLAR ANLAYIŞLI VE DÜRÜST İNSANLARI KENDILERINE EŞ OLARAK SEÇERLER...AMA ARKADAS SEÇİMİNDE HER ŞEY EN İNCE AYRINTISINA KADAR DÜŞÜNÜLÜR ARAYIŞLAR HİÇ AMA HİÇ BİTMEZ...GUZEL OLURSUN SEMPATIK ESPİRİLİ İLGİLİ BİRİ OLMANI BEKLERLER...AYNI SEY KADINLAR ICINDE GECERLIDIR...MUKEMMEL INSAN YOKTUR...INSAN ZAMANLA DEGISEN KARAKTERINE DEGISMIS BIRINI ARAR VE RUH ESI SANAR...
 12.Yorumcu, aşkın, sakarya... 16/03/2008, 14:21
bence evlilik güven demek saygı demek herşeyden önemlisi sevgi demek nedense erkekler bunlara fazla önem göstermiyor benim için evlilikte senvgi ve güven olmazsa evlilikte olmaz
 11.Yorumcu, merve, adana... 12/03/2008, 18:44
bence bir ilişkide en önemli şey saygıdır saygı yoksa sevgide yok de yok demektir bir insan birisiyle çıkıyorsa sevmese bile saygı duysun ona .zaten ben şunu anlamam sevmiyorsan neden çıkıyorsun arkadaş .sevmek insanı hayata baglar yaşama sevincini uyandırır içinde herkes sevmeli bir lafım olacak eger karşıdaki insan hak etmiyorsa boş ver gitsin derim tabi bu bence benim düşüncelerim beni sevmeseniz bile düşüncelerime saygı gösterin
 10.Yorumcu, melda , istanbul... 04/03/2008, 17:06
neden biz kafamızı patlatıyoruz? erkekler kızlar için bu kadar düşünüyomudur arkadaşlaaar?
 9.Yorumcu, dilan, tokat... 20/01/2008, 01:49
bende faruk arkadaşımızın sözlerine aynen katılıyorum.nedir bu erkeklerdeki güzel manyaklığı.alın güzel ama içi boş kızları sonra vursunlar size tekmeyi görün ondan sonra.siz nasıl güzel kız arıyosanız onlarda güzel erkek arıyolar.bi akıllı sizmisiniz.ama şunu söylemedende geçmiycem kızlar 18-19 yaşından sonra kişiliğe bakıyolar ona göre erkekler.
 8.Yorumcu, emine, kütahya... 13/01/2008, 03:48
vallahi ne diyeyim allah herkesin gonlundekini versin ben yıllarca askı arayıp durdum megersem yıllardır yanıbasımdaymıs biraz uzaga degıl yanımızdakı bakın, belki biyerlerde sizin onu sevmeniz için allaha yalvaran birileri vardır ha gec olmadan acın gozunuzu
 7.Yorumcu, Nesli, Bruxelles... 23/12/2007, 04:16
Ya aslinda tabiki saygi ve guven oncelikle ama insan ister istemez baskalarina bakiyo, kadin yada erkek. Birlikte oldugunuz kisiyi ne kadar severseniz sevin, bu boyle gelmis boyle gider yani. Tabiki iyi bisey degil ama insanlik hali arkadaslar... Onemli olan insanin sevdigini aldatmamasi, bu insanlik hali degil !!! Bakmak aldatmak olmaz...
 6.Yorumcu, Yağmur, Bursa... 15/12/2007, 19:42
Erkekler sizinle konuşurken rahatlarsa her konuda, onları sıkmadan dinleyebiliyorsanız zaten sorun yok demektir.
Yeri geldimi bir bayan erkek arkadaşı ile maça gidip onunla bir likte naraa atmasını bile bilmeli. Yeri geldiği zamanda en duygusal filmde erkek utanamdan sıkılmadan kız arkadaşının yanında hüngür hüngür ağlıya bilmeli.

hayat tek kişiden ibaret değil sadece kendi isteklerimizi düşünürsek bencillik etmiş oluruz. İnsanalr rahat ettikleri kişileri ister rahat konuşup dertleşe bildikleri insanları ister yanında. İnanın bu yazıları okuyunca şarşırdım abartmıyorum bende neden benle 1 defa konuşan bir daha vaz gecemiyor diyordum. Sadece sevgi yada aşk olarak değil o kadar çok tanıdığım var ki eşleri kocalarının eve gittiklerinde tek kelime etmediklerini söylüyor.

Oysa ki aynı adam saatlerce benle dertleşebiliyor hedme rahatlıkla sıkılmadan ve benden daha çok konuşarak ve hangi erkekle tanıştıysam hepsi aynı hepsi sohbeti güzel ve konuşmayı seven insanlar.
Bu olaylardan şu ortaya çıkıyor demekki malesef bazı hem cinslerimiz erkekleri konuşturmasını bilmiyor onları sadece sıkıyorsunuz. Erkekler suskun değil , buz dolabı aslaa değil. İnanın kii bizden daha duygusallar. Onlara devamlı baskı yapıp sorgu yağmuruna tutan bizleriz. Arkadaşlar erkeelre bu akdar yüklenmeyin onalrı bu hale getiren bizleriz. Bırakında istedikleri gibi yaşasınlar ve onları dinlemeyi deneyin sizler konuşmalarına izin verin hesap sormak yerine onu anlamaya çalışın. Yaptıklarına yada sporuna karışmaktansa neen sizde onla birlikte maç izlemiyorsunuz kii. Hatta bir hafta sonu onu sizinle maç izlemeye davet edin. Yada sevdiği arkadaşlarını , kankilerini bir yrde toplayıp onuda çağıarak ona sürpriz yapın. Bakın bakalım o zaman o erkek suskun ve buz dolabımı ¿ DENEYİN PİŞMAN OLMAZSINIZ :)
 5.Yorumcu, rüya, ist... 03/11/2007, 11:14
valla arkadaşlar ben nişanlıyım evlenmeme çok az bi zaman kaldı hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum 4 seneden beri bi beraberliğimiz var insan hayat arkadaşını seçmek sitiyosa bu zaten bi kader sen istemesende o seni buluyo ama asla vazgeçilmiycek 4 şey var saygı sevgi dürüstlük ve güven saygın olduğu sürece bakımlısın güzelsin seksisin en önemlisi onunla hayatı paylaşmaya hazırsın
 4.Yorumcu, hayal, tokat... 01/10/2007, 14:59
güven olmadan sevgi aşk olmuyo bir yere kadar güven saygı en önemlisi bu arada 30 gün sonra nişanım var beklerim hepinizi
 3.Yorumcu, eser, almanya... 01/10/2007, 12:07
kadinlar bence biraz ilgi ister bu zammanda ilgi kalmadi eskiden erkekler kizlara teklif ederken simdi kizlar erkeklere teklif ediliyor bence birazda bunun üzerine biseyler yazin ki kizlar nasil davranacagini bilsin saygilarimmla eser
 2.Yorumcu, princes, istanbul... 26/09/2007, 02:36
Birçok normal erkeğin (anormal değil) istediği şey güzel bakımlı sadık kendisine değerveren ve sevecen bir sevgilidir.. ama bu özelliklerin hepsi birden çoğu erkeğe çook fazla gelir! hem siz ona değerverdiğinizi önemsedeğinizi gösterdiğiniz anda direk şımarırlar...
hatta bu bazen sizden kaçmalarına bile yol açar. onu yücelttiğinizde ise şımarmasına yol açar! sonuç olarak kalbi kırılmış bir kız olursunuz sevginizdende ondanda nefret edersiniz. eğer bu hatayı bir defa yaptıysanız geçmiş olsun ama hayat devam ediyor, artık yapılacak şeydir ki; hiçbirzaman bir erkeğin şımarmasına izin vermiyeceksin. ve onu terketMİyeceğinizden emin olmıyacak, kaybetmekten korkacak.
 1.Yorumcu, faruk27, istanbul... 26/09/2007, 00:29
bence evlılık uzun surelı bir arkadaşlık ve bir ömür dostluk olması gereklılıgı inancındayım . Sadece evlenecegım kısı dıs gorunuş olarak cok guzel olmasından zıyade hayata bakış acılarımızın aynı uyum ve eksende kesişmesi gereklılıgıne inanmaktayım
hayat bir ömür boyu suren uzun ve yorucu bir yoldur sadece guzellıge bakıp evlenmek bence ahmakcadır cunku guzellık gecıcıdır ama insanıyetlı bırı olması benım için tambir uyum olacagına inanmaktayım kısaca bır kadın hanım hanımcık olmalıdır mutevazı saygılı ve onu hergördugunde bır ömür boyu saygı duyabılecegın bırı olmalıdır saygılarımla

Konu hakkında yorum yaz.

İsim-Rumuz: (Soyad Yazmayın.)
E-mail: (Yayınlanmayacaktır.)
Şehir:
Favori Sayınız:
Konuyla ilgili Yorum yada Mesajınızı Yazınız.
;-) :-) :-D :-( :-o >-( B-) :oops: :-[] :-P
Yorumunuzu göndermek için, resimdeki güvenlik kodunu dikkatli yazınız.(Büyük-Küçük harf duyarlıdır.)Asortik Şeyler
 • Rüyalar
 • Anketler
 • Tüm Burçlar ve Özellikleri
 • Yemek Tatlı Tarifleri
 • Oyun Bahçesi
 • Sinemalar
 • Güzel Sözlü Mesajlar
 • Düğün Makaleleri
 • Gelin Saç Bakımı
 • 2010 gelinlik trendleri
 • Düğüne Davete giderken
 • Düğün Uzmanı; MyWedding
 • Düğün Müziği Nasıl Olmalı
 • Gelinlik almanın incelikleri
 • Gelin makyajı tüyoları
 • En iyi Düğün için 10 şey
 • Davetiye Kuralları
 • Doğal, yeşil Düğünler
 • Osmanlı Gelinlikleri ve Gelinleri
 • Pırlanta Mücevher Hakkında
 • Gelinlik Seçerken

 • kadin.gifAsıl Makale Ambarı
  Düğün Evlilik Haberleri
 • Pelin karahan gelin oldu gelinlik giydi
 • İmparator Ayşegülüyle evlendi
 • Ünlü dizi oyuncusu, Azeri Manken ile evlendi
 • Düğün 25 Ağustosta
 • Nurşen Vatan Şaşmaz Mutluluğu
 • Sarıyer ve Çelepçi ailelerinin mutlu saatleri
 • Elvan Abeylegesse ve Semeneh Debelie Düğünü
 • Renee Zellweger 2.kere kiminle evleniyorr
 • Düğünde,Gökçe Bahadır hangi tarz gelinlik giyecek.
 • Banu Güven nikah yaptı sonra habere(NTV) çıktı
 • Roofta acayip romantik evlenme teklifi

 • kadin.gifAsıl haberlerin olduğu yer
  İnci Kutusu
 • Güzel Gelinlere,kadınlara faydalı abur cuburlar
 • Düğünden sonra hızla kilo almamanın yolları,dikkat
 • Benim kızım neden hala bekar, evlenmiyor,oğlum!
 • Kadınların erkeklerde en nefret ettiği 20 kusur
 • Evlilikte Gelenekler, Töreler ve 2009
 • Feng Shui ile hayatınıza renk verin, güzelleştirin.
 • Erkeğinizi kan emici haşeratlara kaptırmayın.
 • Düğün ve evlilikten önce seks..
 • Evlenecek gelinlerle ilgili batıl inançlar,
 • Erkekleri sinir etmenin 150 yolu.
 • Çocuklarımız için DİKKAT
 • İnternet evlilikleri kısa mı oluyor acaba?
 • Erkeklere göre ideal kadın tipleri
 • Evlilikte cinsel hayat nasıl canlandırılır
 • Elma sirkesi doğal güzellik iksiri...
 • Adım adım Normal ve Sezaryan Doğum nasıl...
 • Erkeğinizi anlamanın,konuşturmanın yolları...
 • Erkekler neden aldatır..İşte nedenleri...
 • Sevgilinizle ne kadar uyumlusunuz!!Test.
 • Onu evliliğe nasıl ikna edebilirim?....
 • Hangi erkekle evlenilir,hangi erkekle evlenilmez.
 • İlişkilerdeki bilinmeyenler ve önerilerimiz..
 • Erkeklerin vücut tavırları acaba ne anlatıyor..
 • İşte Aşık olduğunuzun ! 50 işareti..
 • İlk adımı siz atmak istiyorsanız burayı okuyun..
 • Aşkınızı devam ettirmenin 99 yolu..
 • Hollywood yıldızlarının makyaj sırları.
 • Tesettür giyim kemik erimesine neden olabilir.
 • Bazı ilginç,güzel Düğün Gelenekleri ve Adetler
 • Kadın olmanın dayanılmaz 100 nedeni ve keyfi
 • Kadın olmanın dayanılmaz ayrıcalıkları,imrene..
 • Kremlerinizi ve Bakım ürünlerini kendiniz yapın
 • Beyler,işte size bir türlü çözemediğiniz,bizlerden
 • Cinsel gücü arttırmanın yolları
 • Cinsel gücü azaltan ilaçlar-dikkat
 • İlk gece monologları

 • kadin.gifAsıl İnci kutusuna girmek için tıklayınız.
  World Wedding Top100
  Mesajlar2005-2006 2007 2008 2009 GelinGaleri Firma Ekle Webmasters Sitene Döviz Kuru Ekle
  Copyright © 2001 2014 Dugunum.Com,Net,Org İstanbul - Tüm Hakları Saklıdır. | İletişim
  Dugunum.Com sitesinin içeriği tasdixlenmiştir, izinsiz kullanmayın