9 önemli randevu önerisi

Nereye gittiğiniz önemli değil, önemli olan birkaç ufak noktayı bilmek

 

Hoşlandığınız kişi ile randevulaştınız ama ne yapacaksınız bilemiyorsunuz... İnternetteki http://askmen.com sitesi size buluşmadan önce okunması gereken 9 öneri sunuyor.


NUMARA 1
       Zamanı ele geçirin
       Hatırda kalacak iyi bir plan yapmak tabii ki çok önemli ama sadece hatırlarda kalacak anılarla yetinmeyin. O günü anımsatacak izler bırakın. Fotoğraf çektirin, ilk buluşma noktası olan yerin kartını alın. Bunlar daha sonra hatırlamayı da kolaşlaştırır. Karşınızdakine odaklanın. Karışık olmayan ve düzgün bir hatırlarda kalacak gece planlayın.
       
       
NUMARA 2
       Zihninde bir gezintiye çıkın
       Onun nelerden hoşlandığını, ne planları olduğunu öğrenin. Özellikle ne tarz hafta sonu ya da günübirlik gezilerden hoşlandığını öğrenin. Fikirlerine ve zevklerine önem verdiğinizi hissettirin. Küçük bir haftasonunu muhteşem bir tatile çevirin. Mesela, kamp yapmayı seviyorsa, kampa davet edin, çadır kurmayı öğrenin.
       
       
NUMARA 3
       Uygun ortamı ayarlayın
       Derin bir ortam istiyorsanız, birbirinize odaklanabileceğiniz, rahat konuşabileceğiniz sessiz bir yerlere gitmelisiniz. Eğer sohbeti sonraki buluşmaya saklıyorsanız, aktiviteleri olan yerleri tercih edebilirsiniz, partiler,bowling salonları, sinema gibi...
       
       
NUMARA 4
       Para konusu da önemli
       Kabul etmek istemeyebiliriz ama kadınlar da, erkekler de hayatlarını süsleyen, güzelleştiren şeyleri severler. Asıl ihtiyaçlarımızın ne kadar basit olduğununun önemi yoktur. Sevgisini kazanırken onurunu kırmamaya özen gösterin. Zekasını aşağılayacak hediyeler almayın. Fiyatın romantizminizi etkilemesine izin vermeyin.
       
       
NUMARA 5
       Çevresine sorun
       Mümükünse, kızkardeşine, arkadaşlarına ya da ailesine, sürekli denemek ya da yapmak istediği şeyi sorun. Eğer çevresindekileri tanıyorsanız, onu etkilemek sizin için çok daha kolay olacaktır, böylece onu çok daha kolay tanıyabilirsiniz.
       
       
NUMARA 6
       Yedek plan yapın
       Herşeyin yolunda gitmemesi durumu sizin için çok geç olmasın. Elinizin altında yedek bir plan olsun. Böylece çabanızla, karşınızdakini daha da çok etkilemiş olursunuz.
       
       
NUMARA 7
       Heyecanlandırın
       Adrenalini arttıracak sporlara davet edin. Hayatına değişiklik getirin. Belki bir sonraki sefere o sizi davet eder.
       
       
NUMARA 8
       Etkileyici olun
       Son anda telefon açıp onu bir yere davet edin, kadınlar sürprizleri severler. Beklemediği anlarda bir şeyler yapın.
       
       
NUMARA 9
       Onu başka bir dünyaya götürün
       Sıradanlığı bırakın, onu başka bir dünyaya götürün. Onu öyle bir restorana götürün ki değişik yemekleri, gerçek üstü dekoru ya da egzotik müzikleri olsun. Bu yemeği hiç unutamasın. Eğer sinemaya gidecek ya da film kiralayacaksanız, son haftanın filmlerinden ziyade klasikleri tercih edin.
       
       Fikirleriniz ne olursa olsun ama orjinal olsun.

Facebook'ta Paylaş
Dugunum Ana Sayfa

Dugunum.com Pagerank
Mesajlar2005-2006 2007 2008 2009 | Gazete Keyfi
Copyright © 2001, 2015 Dugunum.Com,Net,Org İstanbul - Tüm Hakları Saklıdır. | İletişim
Dugunum.Com sitesinin içeriği tasdixlenmiştir, izinsiz kullanmayın